Bank Zachodni poleca

Konto Godne Polecenia to dość interesująca alternatywa. Rachunek jest mało kosztowny i pozwoli nam na szybkie zebranie punktów payback. Innowacyjne konto pozwala na dodatkowy zysk – mamy więcej punktów ( za każde wydane 5 zł otrzymujemy 1 pkt payback). Warunki określone przez placówkę nie są trudne. Miesięcznie powinniśmy wykonać min 3 transakcje, a kwota transakcji kartą musi być wykonana na min 300 zł. Konto Godne Polecenia już jakiś czas działa w banku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie płacimy za działanie konta, za wydanie karty oraz nie ma tu również comiesięcznej opłaty za nią.

Ubezpieczenie kart to tylko 2 zł. Dużym plusem jest niski koszt przelewów Express ELIXIR – przelew kosztuje tutaj 3 zł. Zlecenia stałe bezpłatne. SORBNET kosztuje nas 35 zł, a przelew SEPA 5 zł. Przelewy zagraniczne nie są kosztowne w porównaniu do innych banków. Bankomaty banku obsługujemy za darmo, korzystając z bankomatów Millenium płacimy 1 zł i 5 zł jeśli wypłacamy gotówkę zagranicą. Wypłata w oddziałach to koszt aż 6 zł. Konto bez problemu możemy założyć internetowo na stronie banku. Konto przeznaczone dla ludzi mobilnych.

Świetnie funkcjonuje u ludzi, którym zależy na szybkości. W przypadku Banku BZ WBK to jedno z lepszych rachunków, które zachwalają sobie ludzie. W parę chwil możemy stać się posiadaczami takiego rachunku. Szybko, bez problemów i jakościowo. Zobaczmy czemu warto mieć konto w WZB BK. Zamówmy swoją kartę i płaćmy mniej za konto bankowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *