Chwila oddechu w Krakowie, czyli gdzie się zatrzymać

Kraków to miasto o ponad tradycji położone nad Wisła, w południowej części Polski w Polsce, stolica województwa małopolskiego. Jest to 2 miasto pod względem wielkości, i 3 pod względem liczby społeczeństwa. Przybywając do Krakowa nie powinno zabraknąć obejrzenia takich miejsc jak Wawel, Bazylika Mariacka, Stare Miasto czy Kazimierz. Są to swoiste ikony kultury krakowskiej. Kraków przyciąga zwiedzających chcących zwiedzić te piękne miejsca ale ponadto biznesmenów przybywających na konferencje.

Szybko rozwijający się rynek kreuje możliwości rozwinięcia przedsiębiorstwa. Masa miejsc ma w swojej ofercie sale konferencyjne, dużo organizacji ma w swojej ofercie zorganizowanie konferencji, imprez integracyjnych czy eventów. Kraków daje też obfity wybór hotelów, tanich hotelów, hostelów i akademików w których ma się możliwość zatrzymać się podczas pobytu. Jednym z tych miejsc jest Hotel Express by Holiday Inn. Hotel usytuowany jest w centrum miasta, blisko od Rynku Głównego, w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach, z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy , Wrocławia czy Katowic.

hotel w krakowieW hotelu otrzymasz wszystko czego potrzeba aby mieć wygodę i komfort pobytu. Telewizor i radio w pokoju, łazienki z prysznicem, możliwość dostępu do Internetu i telefon to tylko niektóre udogodnienia które oferuje Hotel Express w Krakowie. Hotel oferuje także 7 sal konferencyjnych. Sale konferencyjnie o powierzchni ponad 300 m2 mają możliwość ulokować aż dwieście ludzi, parking hotelowy ma na 150 samochodów osobowych i 5 busów. Hotel w Krakowie jest w 100% przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych, co jest znaczną zaletą. Właściciele i osoby pracujące chcą, aby goście czuli się dobrze i fajnie i bez problemów spędzili czas w Krakowie.

Mocno polecam wybranie hotelu Krakow Express przy najbliższe okazji w Krakowie. Hotele w Krakowie oferują wiele, ale żaden nie zapewni tak komfortowego wypoczynku jak Hotel Express. W czasie pobytu będzie Wam towarzyszył komfort i wygoda połączona z miłą obsługą. Wszystko to sprawi, że spędzisz wspaniały okres w magicznym i pięknym miejscu, którym niewątpliwie jest Kraków – Miasto Królów Polskich.