Konto na okaziciela i anonimowe przelewy

Konta bankowe to chleb powszedni. Są jednak chwile w których chcielibyśmy być anonimowi wobec banku. Nie zawsze chodzi o kwestie komornicze, niekiedy po prostu czujemy, że nie chcemy dzielić się z nikim informacjami na temat naszych dochodów czy wpływów pieniężnych. Czy da się otworzyć rachunek bez ujawniania swoich danych? Gry nad naszym rachunkiem czuwa komornik, każdy kolejny rachunek z naszymi danymi będzie od razu obciążany zadłużeniem. Więc warto wiedzieć, czym konkretnie jest konto na okaziciela. Na zachodzie tego rodzaju rachunki działają już od dawna. Niestety u nas będziemy mogli otworzyć tego rodzaju konto na okaziciela jedynie w wybranych placówkach. Obecnie tego rodzaju rachunki otworzymy na pewno w instytucjach pozabankowych.

Bank BZWBK proponuje nam obecnie kartę UrbanCard Prepaid, która doskonale sprawdza się w omówionych sytuacjach. Kartę zamawiamy za pośrednictwem internetu pod wskazany adres. Ogromnym plusem jest to, że nie podajemy tutaj danych osobowych. Zatem w żaden sposób nie jesteśmy dla windykatora śledzeni. Karta oferowana przez BZWBK pozwala na płacenie zbliżeniowe, internetowe oraz wypłacanie gotówki w bankomatach. Bez komplikacji możemy nią płacić w sklepach.

Minusem jest to, że naszą kartę możemy doładować maksymalnie do kwoty 500 zł. Nie musimy mieć oddzielnego rachunku do karty, funkcjonuje ona bez tego. A samo doładowanie karty jest banalnie proste. Wystarczy zrobić przelew na numer konta technicznego. Kolejnym plusem jest to, że korzystają z niej dzieci od 13 roku życia. Idealna propozycja dla osób zadłużonych. Wybierając takie wyjście szczegółowo przemyślmy taki zakup. Dzięki takowej karcie będziemy mogli zrobić wszystko bez zbędnych komplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *