Konto z podwyżką, konto z opcją na zarabianie.

Banki co chwila chcą nas zaskoczyć swoją ofertą. Ostatnio Bank BGŻ uruchomił „Konto z Podwyżką”, które pozwala na uzyskanie dodatkowych 50 zł, za skorzystanie z konta. Z pewnością kwota skusi wielu klientów, którzy jednak do końca mogą nie wiedzieć jak to działa. W tym artykule postaram się nieco naświetlić temat, opisać zarówno zalety, jak i wady tego konta.

Sam fakt, że otrzymamy coś za darmo sprawia, że weźmiemy to w ciemno. Bank nigdy nie przekaże jakichkolwiek pieniędzy komukolwiek za darmo. Sumę, którą da klientowi uzależnia od tej, którą bank najpierw dostanie. Kwota zwrotu równa się więc 1% przychodu na konto, ale nie będzie przekraczać 50 złotych.

Jak zarabiać na koncie bankowym? Jeśli zechcemy dostać od banku 50 zł, musimy przelać na swoje konto dokładnie 5 000 złotych. Wasz 1% premii dotyczy jedynie najwyższego wpływu na konto w ciągu miesiąca. Jeśli więc nasza wypłata będzie rozdzielona na części, otrzymamy 1% z 1000 zł.

Warunków korzystania premii jest mnóstwo. Klient musi więc dokonać trzech transakcji bezgotówkowych, wykorzystując kartę płatniczą do konta. Samo prowadzenie konta nie kosztuje nic, ale miesięczna opłata za kartę do konta w BGŻ to aż 5 zł. Jeśli otrzymamy mniej niż 300 zł, dodatku nie otrzymamy. Jak więc widzimy nie jest to takie proste. Zakładając nowe konto z podwyżką musimy szczegółowo przeczytać regulamin. Zawsze dostępny jest na stronie www. Nim więc złożymy wniosek, zobaczmy czy na pewno otrzymamy swoje 50 zł od banku.

Na pewno nie każdy może liczyć na taki prezent. Zwróćmy także uwagę na inne detale wybranego konta. Jeśli nie możemy znaleźć informacji na stronce, zapytajmy o to pracownika banku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *