Najpopularniejsze oprogramowanie podsłuchowe

Podsłuchy telefoniczne, stały się dziś prostym rozwiązaniem, aby mieć kontrolę nad nastolatkiem, czy też pracownikiem, wykonującym pracę poza jednostką firmy. Co więcej takie rozwiązania są nie tylko łatwe, ale także nowoczesne i zapewniają wielką ilość możliwości, co sprawia, że jest wielu chętnych, aby z nich korzystać. Jednym z najpopularniejszych oprogramowań tego typu jest Spyphone, który działa w oparciu o Androida.

Oprogramowanie to zaczęło cieszyć się popularnością wraz z rozpowszechnieniem na rynku smartfonów. Warto wspomnieć, że oprogramowanie to można monitorować bez fachowego instalowania sprzętu. Wystarczy, bowiem oprogramowanie, które aktualizowane jest na bieżąco i już można cieszyć się z kontroli, jaką mamy nad danym telefonem komórkowym. Współcześnie z pomocą tego oprogramowania najczęściej podsłuchujemy platformę Android, jednakże równie dobrze możemy mieć pod kontrolą modele z Ios oraz Symbianem. Podsłuchiwanie danej osoby odbywa się bez jej wiedzy, co sprawia, że jest niezgodne z przepisami, jakie obowiązują na terenie Polski.

Z tego też względu Spyphone przeznaczony jest jedynie na użytek własny, prywatny, dzięki czemu mogą korzystać z niego pracodawcy, rodzice, czy też opiekunowie osób starszych. Tak jest w teorii, albowiem nie możliwe jest sprawdzenie, jak w praktyce przebiega proces podsłuchiwania i kto właściwie z niego korzysta. Warto wspomnieć, że telefony komórkowe, które to mają zainstalowany program podsłuchowy to wydatek pomiędzy dwoma a pięcioma tysiącami złotych. Dla przeciętnego Polaka jest to spora kwota, jednakże w wielu przypadkach warto ją wydać.