Swobodne konto

Konto swobodne to innowacja na rynku finansowym. Jak działa takie konto? Zakładane w wirtualnym oddziale banku, – Getin Online. W celu założenia konta nie musimy wychodzić mieszkania. Formularz wypełniamy na stronie www. Co potem?

Jeśli chcemy tradycyjnego konta będziemy musieli czekać na pocztę, co trwa czasem tydzień. Konto swobodne to ekspresowe rozpoczęcie działania. Tuż po uzupełnieniu formularza dostajemy na swój e-mail wiadomość, wraz z loginem. Hasło otrzymujemy sms-em na wpisany na początku numer komórki. Na tym etapie niezbędne jest złożenie podpisu na dokumentach, a więc wybieramy się do banku lub czekamy na kuriera. Za korzystanie z konta swobodnego nie płacimy nic, tak samo jak za używanie karty do niego.

Jak możemy wyczytać tutaj bank jasno określa w jakim przypadku mamy darmowe konto, o czym warto przeczytać w regulaminie. Obsługa bankomatów także darmowa, podobnie jak przelewy krajowe. A wypłacenie gotówki w oddziale też jest czymś darmowym. Swobodne konto gwarantuje nam ciągły dostęp do swoich pieniędzy przez internet. Możemy bez opuszczania mieszkania korzystać z konta i otwierać inne produkty. Otwierając konto możemy ekspresowo zdecydować się na kartę kredytową. Regularne korzystanie z konta to prezent od banku – tutaj można wybrać sobie nawigację do samochodu, coś do komputera lub odtwarzacz do muzyki.

Podobnie jak w przypadku innego konta bankowego – nie mamy nic za darmo. Szczegółowo przeczytajmy, jakie są warunki prowadzenia konta darmowego. Normalnie wygląda to tak, że powinniśmy otrzymać na swoje konto min. 100 zł i wydać z pomocą karty 400 zł miesięcznie. W przeciwnym razie prowadzenie konta będzie nas kosztować 9,99 zł. A co z kartą płatniczą? Kosztuje 3,99 zł. Nasze darmowe konto kosztuje zatem prawie 14 zł, jeśli nie spełnimy konkretnych warunków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *