Usługi transportowe

Stworzenie firmy związane z usługami transportowymi wszelkiego gatunku, jest nieco skomplikowane i czasochłonne. Co interesujące nie wystarczy jednorazowa wizyta w urzędzie miasta albo gminy, jak to bywa w przypadku otwarcia większości działalności gospodarczej. Tutaj musimy się nieco nachodzić i natrudzić, by przypilnować wszelakich formalności.
Poza samym otworzeniem firmy transportowej trzeba pozyskać stosowną zgodę na bazie licencji, która także musimy posiadać samodzielnie bądź mieć na stałe zatrudnioną osobę, która ma taką licencję.
Również potrzebujemy określić czy chcemy oferować usługi tylko w kraju, czy ponadto za granicą, jeżeli tak to właśnie w tym elemencie mamy podwójną robotę, bo potrzebujemy sklecić dwa wnioski o przyznanie prawa do świadczenia usług transportowych. Jeden wniosek musimy dostarczyć do Starostwa Powiatowego, a drugi, prawie tożsamy, jednak w wersji angielskiej do Biura Do Spraw Transportu Zagranicznego.
Cała procedura jest skomplikowana, jednakże do przejścia, zapewnia właściciel Krakowskiej firmy: tanie przeprowadzki kraków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *